הפעם בפינת המטפל השבועית :
ד”ר אשר מוזר , מומחה ברפואת ילדים, מטפל בהיפנוזה רפואית,מספר לנו על מהי היפנוזה רפואית ובאלו מקרים היא עשויה לסיע למטופלים.

ובכן, ההיפנוזה הינה כלי טיפולי שבאמצעותו יכול מטפל מוסמך לאפשר לתהליכים הנמצאים בתת המודע של המטופל להגיע לידי מימוש. במילים אחרות, באמצעות ההיפנוזה יכול המטופל להגיע להישגים, ביצועים ופעולות אותם הוא רוצה אך מרגיש שמתקשה להגיע בעצמו.

היפנוזה עושה שימוש בכוח התודעה שיש לכל אדם לשם הפקת שינויים פיסיולוגיים, תחושתיים או התנהגותיים. היפנוזה משמשת לטיפול בבעיות פסיכולוגיות כגון דיכאון, חרדה ( כולל חרדה חברתית, חרדת בחינות והתקפי חרדה), מתח, נגד הרגלים מסויימים כגון עישון. היפנוזה משמשת לא רק לשם טיפול בבעיות פסיכולוגיות – ריגשיות אלא לטיפול בבעיות רפואיות כגון כאבים, מיגרנה, פיברומיאלגיה ותסמונת המעי העצבני. תחום נוסף מתפתח הוא טיפולן בהיפנוזה לשם שיפור הישגים עבור מקצועות ספורט שונים.

רוב האנשים שעברו היפנוזה מתארים את התחושה כנעימה, משרה שלווה ומרגיעה. חלק מהאנשים מתארים את התחושה של הגברת יכולת הריכוז הנורמלית שלהם. אחרים מתארים את החוויה של הגברת ריכוז מלווה ברוגע מאוד נעים.

התקשרו אלינו ב050-9588837
או השאירו הודעה ונחזור אליכם

hypnosis