הפעם בפינת המטפל השבועית :
ברברה אברבנאל, הרבולוגית ויועצת תזונתית, תרחיב על ארומתרפיה
ארומתרפיה הינה ענף ברפואת הצמחים, ובה עושים שימוש בשמנים אתריים המופקים מעצים, פרחים, פירות ותבלינים. השמנים חודרים לגוף דרך אמבט מים, הרחה, או מריחה על העור, ומכאן השם: ארומה פרושו ריח, ותרפיה ריפוי. חוש הריח הינו הקדמון והבלתי אמצעי מבין החושים – ולכן תגובת המוח לריח היא מיידית. לשמנים האתרים יכולת חדירה מהירה לגוף.

השימוש בשמנים ובצמחים ארומתיים מתועד עוד מימים ימימה. השמנים האתריים, וצמחים ארומטיים שימשו מאז ועד היום לריפוי, למדיטציות, לטקסים, להנאה, לטיפוח ולתזונה. ארומתרפיה היא שיטה הוליסטית יעילה לטיפול בבעיות בריאות וניתנת גם לשילוב עם שיטות טיפול הוליסטיות נוספות.

הקסם בעבודה עם השמנים האתרים טמון ביעילותם, ובהשפעתם המהירה. השמנים פועלים בכל הרמות , הפיזי, הרגשי, המנטלי,והרוחני ובכך מעמיקים את הטיפול ותוצאותיו. בסיום המפגש הטיפולי המטופל מקבל את תערובת השמנים המתאימה לבעיותיו להמשך טיפול בבית, כך שלטיפול יש המשכיות בין מפגש למפגש ויש מעורבות אקטיבית של המטופל במהלך הטיפול.

אנחנו בסינרג’י משלבים טיפולים ארומתרפיים עם מגוון הטיפולים הגדול שאנו מציעים. אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתנסות ואולי למצוא מענה לבעיות המטרידות אתכם.

לפרטים נוספים 050-9588837 או השאירו הודעה ונחזור אליכם

ארומתרפיה